WMB Group

WMB to firma rodzinna z ponad 30-letnią historią (rok zał. 1989), która od samego początku działalności stawiała sobie wysokie cele i dążyła do ich realizacji. Wychodzimy z założenia, że jakość nie tylko trzeba udowadniać, trzeba ją przede wszystkim tworzyć. Widząc na horyzoncie nowe trendy w budownictwie, stworzyliśmy  gamę wyjątkowych produktów oraz markę REGIPRO. 

Własny zakład produkcyjny

Jesteśmy twórcą i producentem prefabrykatów REGIPRO. Posiadamy własny zakład produkcyjny z zapleczem magazynowym oraz laboratorium badawczym zlokalizowany na Śląsku.

Zaawansowane technologie

Prefabrykaty REGIPRO powstają z wykorzystaniem zaawansowanych technologii - precyzyjnych frezarek CNC, które dają możliwość obróbki płyt gipsowych z bardzo dużą dokładnością. Precyzja wykonania prefabrykatów przenosi się na gotowe realizacje.

Innowacyjna firma

REGIPRO to opatentowana technologia, która zmienia sposób wykańczania i aranżacji wnętrz. Zastosowanie rdzeni EPS w naszych produktach, nie tylko usztywnia konstrukcję czy ułatwia finalny montaż prefabrykatów, poprawia również ich izolacyjność oraz wygłuszenie.

Łukasz Śliwiński CTO

33

Lata doświadczenia

Nasz park maszynowy

 Info o parku maszynowym

Filmik z robotem

Opis filmu z robotem.

Park maszyn

Potrzebujesz rady?

Skorzystaj z porad specjalistów kontaktując się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza po prawej.